Helpdesk Operátor

Praha 5

V naší centrále v Praze vyvíjíme moderní software pro řízení reklamních agentur – Teamogy. Máme dlouholeté zkušenosti a používáme nejnovější technologie. Naším cílovým trhem je celý svět. Usilovně pracujeme na tom, aby Teamogy byl globálně nejlepší software pro řízení reklamních agentur.

Popis pozice

Helpdesk operátor je klíčová osoba při budování našeho dlouhodobého vztahu se zákazníkem. Rychlost vyřizování požadavků a kvalita odpovědí klientovi často rozhoduje o tom, jak je zákazník s naším produktem spokojený.

Hledáme takové kolegy, kteří jsou organizačně schopní, jazykově vybavení a komunikačně zdatní.

  • přebírání požadavků a dotazů od uživatelů
  • zpracování požadavků a dotazů dle jejich náročnosti samostaně nebo s interním technickým týmem
  • zpětná komunikace s uživatelem
  • příprava jednoduchých reportů
  • spoluúčast na rozvoji Teamogy na základě zpětné vazby od klientů
  • práce s profesionálními nástroji – JIRA pro řízení supportních ticketů a samotný vývoj, Intercom pro komunikaci na Online chatu, IBM Lotus Notes a interní systém Teamogy
  • vše Vás naučíme a vyškolíme ve zkušební době

Co očekáváme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá psaná znalost anglického jazyka
  • základní orientace v IT oboru výhodou
  • komunikativní schopnosti, dobrý psaný projev
  • spolehlivost a pečlivost

Do týmu hledáme nové kolegy a parťáky, kteří jsou pracovití, učí se rádi nové věci a nebojí se zodpovědnosti.

Co nabízíme

Co nabízíme my Vám

  • práci ve firmě s 20-ti letou historií a velkou perspektivou
  • pohodový a fungující stabilní tým
  • férové a přátelské zázemí
  • profesionální zaškolení zkušenými kolegy a odborníky
  • 3 dny zdravotního volna
  • Multisport karta
  • kvalitní ohodnocení s potenciálem trvalého růstu
  • nástup možný ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy

Je pro nás důležité, aby se každý rozvíjel

  • pravidelné interní i externí vzdělávání (semináře, konference, školení)
  • možnost využít služeb interního certifikovaného kouče pro vlastní profesní i osobní rozvoj
  • vyhrazený čas pro studium novinek a trendů
  • přímá účast na rozvoji produktu

Přidejte se k nám

Každodenní intenzivní práce na Teamogy nás velmi naplňuje. Jakákoliv zpětná vazba od klienta nás motivuje, produkt neustále vylepšujeme a nadšeně pracujeme na tom, aby Teamogy byl globálně nejlepší systém pro řízení reklamní agentury.

Každý člen našeho týmu se podílí na tom, jak klient vnímá náš produkt a jak se produkt prodává. Každý z nás je zodpovědný za naplňování firemní vize. Zároveň každý je za kvalitní práci férově ohodnocen a přímo motivován zvyšujícím se počtem našich uživatelů.

Máte zájem zapojit se do týmu s velkými globálními ambicemi ?
Chcete společně s námi využít velkou příležitost ?

Pošlete nám email (klidně i bez životopisu) na mydreamjob@ad-in-one.com a my se s Vámi určitě rádi potkáme.