React vývojář

Praha 5

V naší centrále v Praze vyvíjíme moderní software pro řízení reklamních agentur – Teamogy. Máme dlouholeté zkušenosti a používáme nejnovější technologie. Naším cílovým trhem je celý svět. Usilovně pracujeme na tom, aby Teamogy bylo globálně nejlepší software pro řízení reklamních agentur.

Popis pozice

React vývojář se s námi bude podílet na vývoji informačního systému Teamogy. Vizuální stránka našeho systému je zásadní pro to, aby se systém dobře prodával a aby ho uživatelé dobře přijali a s radostí používali.

Hledáme takové kolegy, kteří mají zkušeností s vývojem frontendu – ať už responsivních webů, nebo i větších aplikací.

Pojďte s námi pracovat na systému, kde výsledky Vaší práce budou používat uživatelé po celém světě.

  • práce na frontendu v Reactu
  • budete pracovat na vývoji větších celků systému a zároveň i řešit menší operativní úkoly
  • očekávejte spolupráci s frontend kolegy, i koordinaci s backendovým týmem (Java, PosgreSQL, Amazon)
  • práce s profesionálními nástroji – JIRA, GIT
  • vše Vás naučíme a vyškolíme ve zkušební době

Co očekáváme

  • zkušenosti s vývojem v Reactu
  • zkušenosti s vývojem responsivních webů nebo aplikací
  • znalost GIT
  • spolehlivost a pečlivost

Do týmu hledáme nové kolegy a parťáky, kteří jsou pracovití, učí se nové věci a nebojí se zodpovědnosti.

Nejsme korporátní firma, práce každého člena týmu je důležitá a výsledek je okamžitě vidět.

Co nabízíme

Co nabízíme my Vám

  • práci ve firmě s 20-ti letou historií a velkou perspektivou
  • pohodový a fungující stabilní tým
  • férové a přátelské zázemí
  • profesionální zaškolení zkušenými kolegy a odborníky
  • 3 dny zdravotního volna
  • Multisport karta
  • kvalitní ohodnocení s potenciálem trvalého růstu
  • nástup možný ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy

Je pro nás důležité, aby se každý rozvíjel

  • pravidelné interní i externí vzdělávání (semináře, konference, školení)
  • možnost využít služeb interního certifikovaného kouče pro vlastní profesní i osobní rozvoj
  • vyhrazený čas pro studium novinek a trendů
  • přímá účast na rozvoji produktu

Přidej se k nám

Každodenní intenzivní práce na Teamogy nás velmi naplňuje. Jakákoliv zpětná vazba od klienta nás motivuje, produkt neustále vylepšujeme a tvrdě pracujeme na tom, aby Teamogy bylo globálně nejlepší systém pro řízení reklamní agentury.

Každý člen našeho týmu se podílí na tom, jak klient vnímá náš produkt a jak se produkt prodává. Každý z nás je zodpovědný za naplňování firemní vize. Zároveň každý je za kvalitní práci férově ohodnocen a přímo motivován zvyšujícím se počtem našich uživatelů.

Máte zájem naskočit do týmu s velkými globálními ambicemi ?
Chcete zabojovat o velkou příležitost ?

Pošlete nám email (klidně i bez životopisu) na mydreamjob@ad-in-one.com a my se s Vámi určitě rádi potkáme.